מנחים: רן יניב הרטשטיין, אורן הוברמן, עידו הרטוגזון, אילנה תמיר

‫פודקאסט מספר 12, הוקלט ב-25 בדצמבר, 2006. כ-25 דקות. נושאים: רשימת הטרנדים של גוגל; ה-BBC מפיצים טלוויזיה ברשת; עצומה לקידום תאימות אתרים; פיירפוקס 2 בעברית מגיע עם החיפוש של נענע; אנטי-כנס בלוגרים בבינהרים; מיקרוסופט רושמת פטנט על RSS; קונסולות הדור הבא; ועוד.‬

השבוע, הפתעה: אין פתיח! לא ערכתי את הפודקאסט על המחשב הרגיל שלי אז לא היו לי את הקבצים של הפתיח. קורה.

בניגוד גמור למה שאמרנו במהלך ההקלטה, וכפי שאתם יכולים גם כבר לראות בעצמכם, תוכנית התחזיות המיוחדת לא עלתה במקביל לפודקאסט הרגיל, כי לא סיימתי לערוך אותה.

01:43 מה כולם רוצים מגוגל? רשימת הטרנדים של השנה האחרונה שפרסמה גוגל נראית כמו דו"ח לגיטימי ותקף לחלוטין. אז למה כולם חושבים שהם יודעים יותר טוב?

06:21 ה-BBC הם עדיין רשת הטלוויזיה הכי מגניבה בעולם. יפיצו תוכניות באיכות גבוהה באתר הווידאו החדש Zudeo.

08:28 עצומה לקידום תאימות אתרים. רודד ושרה קונפורטי אוספים חתימות למען קידום תאימות של אתרים בישראל לדפדפנים אלטרנטיביים. תאימות זה לא תמיד אותו דבר כמו נגישות.

13:36 פיירפוקס עם עברית אבל בלי וואלה. בגרסה 2 של הדפדפן הפתוח, מנוע החיפוש של וואלה החולף בזה של נענע.

14:55 זהו לא כנס בלוגרים. בלוגרים ותיקים מארגנים אנטי-כנס בלוגרים בבינהרים ב-29 לדצמבר. גם אני לא יודע איפה זה, וגם אני לא מבין למה ארבעה אנשים מוכשרים כל כך לא מסוגלים להקים לצורך העניין נוכחות מקוונת קצת יותר משמעותית מאשר פוסט באחד הבלוגים שלהם. איך שזה נראה בינתיים - אנחנו שם.

17:22 תחרות. שני פודקאסטים חדשים להוסיף לאייטיונז שלכם - הקרדינל של בוסטון ומלכת אנגליה.

20:35 מיקרוסופט, כרגיל. ביקשה לרשום פטנט על טכנולוגיה שדומה באופן מחשיד למה שאנחנו מכירים כ-RSS. ניק ברדבורי, המפתח של FeedDemon, מזכיר שבמצב הנוכחי של הפטנטים בארה"ב, ייתכן מאוד שמדובר רק בצעד הכרחי שנועד למנוע תביעות בסגנון NTP נגד RIM‏.

23:31 הציטוט השבועי. בכיר בסוני: "לעולם לא יצליחו לנצל את מלוא הכוח של ה-PS3‏". ובאותו עניין - מיקרוסופט השתמשה במחשבי G5 של אפל כדי להדגים משחקים של האקסבוקס 360.

להורדה: גיקים, פודקאסט 12 - אנטי כנס