מנחים: רן יניב הרטשטיין, יוסי גורביץ, איתמר שאלתיאל, אילנה תמיר

פודקאסט מספר 39 (חלק ראשון), הוקלט ב-30 ביוני 2008. כ-50 דקות. נושאים: דיון נרחב על הצעת חוק 892; האם גוגל צברה יותר מדי כוח?;  ועוד.

השבוע יישמנו את כל הלקחים מתוכנית "הפיילוט" הקודמת, מלבד הגבלת זמן ההקלטה למשהו נוח יותר לעיכול. בשבוע שעבר הקלטנו בערך שעתיים, מהן העלנו יותר מ-100 דקות. השבוע הקלטנו יותר משעה וחצי, ובמקום להפיל עליכם את הכל בבת אחת, החלטנו לפצל את הפודקאסט לשני חלקים - את הראשון נעלה היום, ואת השני נעלה ביום חמישי. מעתה והלאה, נמשיך להעלות את הפודקאסטים הארוכים יותר בשני חלקים.

03:00 הצעת חוק 892, ורשמיה של אילנה מהשתתפות בדיון על הצעת החוק בכנסת. לא ברור כמה עמוק צריך לחפור בעמודי התוצאות על חיפושים שונים שקשורים לברביות כדי למצוא קצת פורנו.

39:27 האם הגיע הזמן לפרק את גוגל? מריסה מאייר על " Don't be evil". איך מבטאים את השם גוגל? כנס סקס אחר. גוגל תתחשב במהירות טעינה של עמודים בהצגת פרסומות. משרד המשפטים של ארה"ב עובר על הקוד של חלונות 7. הארגונים עם המוניטין הצרכני הטובים ביותר והגרועים ביותר בארה"ב.

אל תשכחו לחזור ביום חמישי לחלק השני של הפודקאסט: ביל גייטס על חווית השימוש בחלונות; הבלוג של ארקדי גאידמק; איך לחיות עם 100 דברים בלבד; ועוד.

להורדה ב-MP3: גיקים, פודקאסט 039 (חלק ראשון) - 892.0