מנחים: רן יניב הרטשטיין, יוסי גורביץ, איתמר שאלתיאל, אילנה תמיר

פודקאסט מספר 39 (חלק שני), הוקלט ב-30 ביוני, 2008. כ-40 דקות.  נושאים: ביל גייטס קוטל את מיקרוסופט; הבלוג של ארקדי גאידמק; איך לחיות עם 100 דברים בלבד; ועוד הרבה.

זהו החלק השני של התוכנית שהקלטנו בתחילת השבוע, ולכן אין הקדמה או היכרות ממושכת.

00:16 ביל גייטס עוזב את מיקרוסופט. במסגרת קרניבל הפרידה, טוד בישופ מהסיאטל פי מצא מכתב עסיסי במיוחד ששלח גייטס לראשי המחלקות בנוגע לחווית השימוש הנוראית באתר של מיקרוסופט. לא שמעתי השמצות כאלה על מיקרוסופט מפי השונאים הקולניים ביותר של החברה.

וידאו מצחיק: היום האחרון של ביל גייטס בעבודה (ועל הדרך: ביל גייטס הולך לקולג' עם נפוליאון דיינמייט). Microserfs. הראיון המשותף עם ביל גייטס וסטיב ג'ובס. לדבר כמו יודה איך.

חובה לשמוע: הקראה דרמטית של המכתב של ביל גייטס (כולל סאונד אפקטים).

15:00 המישהו ממיקרוסופט ישראל שביקש להשתתף בפודקאסט היה יוסי תאגורי. יוסי - אתה תמיד מוזמן, אפילו אם אתה כבר לא עובד במיקרוסופט.

לא מצאתי את הפוסט על תאימות לאחור בחלונות 95/98, אבל הוא היה בבלוג הזה, והקישור אליו היה כאן. וכאן כתבתי על תאימות לאחור בחלונות.

20:25 הבלוג (הרשמי!) של ארקדי גאידמק והפוסט הראשון שפורסם בו לא מרחיקים הרבה מעבר לסיפורי גבורה מטעם אנשי היח"צ. גאידמק והיחב"ל. אבירם זינו.

בלוג החומוס של שוקי גלילי.

לאחר הקלטת הפודקאסט הועלה הפוסט הזה על אופן ניהול הבלוג.

34:15 איך לחיות עם 100 דברים בלבד. הבלוגר דייב ברונו ינסה לחיות כמעט לפי העיקרון (להגנתו של דייב המסכן, הגולום מפיוטר ותיק הגיר נמצאו תחת הכותרת "לא לשמור".) ולמעוניינים - יש קבוצה בפייסבוק.

החיים של אדם במלבורן נמכרו תמורת 400,000 דולר אוסטרלי.

ולידיעת המעריצים - החיים של אילנה למכירה תמורת אטב כביסה.

תשובות - כמה צריך בשביל לחיות רק מהריבית, וכמה ריבית יש על מיליון דולר?

להורדה ב-MP3: גיקים, פודקאסט 039 (חלק שני) - על סמיוטיקה